Nasi Partnerzy

Logotypy

Pogoda

Strzelby

Strzelby

 
Nie trzeba wielu słów by opisać nowe modele firmy Marocchi. Piękno wykonania, dokładność szczegółów, najwyższa jakość i precyzja w strzelaniu mówią same za siebie. Połącz rozsądek i pasję, wybierz Marocchi 100 lub Zero3. To będzie okazja doznania niezapomnianych przeżyć strzeleckich. Jeśli dodatkowo weźmiesz pod uwagę niezwykły kunszt, doskonałe mechanizmy, przyjemność strzelania, połączone z miłą dla oka ceną, wtedy dojdziesz do wniosku, że znalazłeś najlepszą broń nie tylko do strzelania, ale również do wszystkiego, co się z tym wiąże.

Model Marocchi 100 posiada rozwidlony system ryglowania typu BOSS, który jest używany tylko w najlepszej elitarnej broni na świecie. Mechanizm zamkowy został udoskonalony, by zapewnić szczelność i lepszy kontakt metal-metal. Usprawnia to działanie oraz trwałość.

Zastosowanie horyzontalnego trzpienia ryglującego w modelu Zero3 zaprojektowanego przez firmę Marocchi, sprawia, iż model ten jest najlepszy w swojej klasie, zadowalając zarówno myśliwych jak i strzelców sportowych.

Język spustowy bocków Marocchi został odpowiednio ukształtowany, aby zapewnić zarówno prawo jak i leworęcznym strzelcom optymalny komfort. Spust może być regulowany poprzez dostosowanie odległości języka spustowego. Wersja Sporter posiada pojedynczy, selektywny spust.

Nowe czoki Maxi 70 oraz Maxi 90 są doskonałe zarówno do śrutu ołowianego jak i stalowego. Wersja Sporter dostarczana jest z kompletem pięciu wewnętrznych czoków, wykonanych tą samą technologią, którą produkowane są lufy. Są one dłuższe niż normalne czoki i posiadają długi stożek „conic system” układający również zewnętrzne śruciny nadając im dobrą siłę uderzeniową. Jest to rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy spełniające przyszłe wymagania strzelców sportowych. Na zamówienie dostępne są wymienne czoki Maxi 90. Posiadają one dłuższy stożek, który lepiej stabilizuje rozkład śrutu dla uzyskania doskonałych rezultatów. Zarówno czoki Maxi 70 jak i Maxi 90 produkowane są z tej samej stali co lufy, zapewniając tą samą rozciągliwość w różnych temperaturach podczas strzelania.

 

Sonda

Czy znalazłeś na stronie użyteczne informacje?
 

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Valid XHTML & CSS

Wafel

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Informacje na temat celu ich wykorzystywania i opcji edycji tutaj. Akceptujesz Cookies na tej stronie?