Nasi Partnerzy

Logotypy

Pogoda

Półautomaty inercyjne
 

 
Marocchi Si działa w oparciu o podstawową zasadę bezwładnościową, wykorzystując energię kinetyczną wywołaną przez odrzut. System nie potrzebuje do przeładowania gazów wytworzonych podczas strzału, lecz działa za pomocą swobodnej sprężyny umieszczonej w zamku nie wpływając na energię śrutu. Ponadto w przeciwieństwie do automatów z gazowym systemem przeładowania nie potrzebuje przeprowadzania w zasadzie żadnych czynności konserwacyjnych, jak czyszczenie, czy smarowanie tłoka. Ponadto niebawem dostępny będzie cylindryczny czok Maxi 90, umożliwiający strzały z breneki lub z bliskiej odległości (na przykład do ptactwa w zaroślach).
 
LUFY

61cm, St Etienne.

CZOKI5 wymiennych czoków Maxi 70 w zestawie
KOMORA

Komora 76mm

MUSZKA

Czerwona światłowodowa

BĄCZKI
Tak
BASKILA

Czarna błyszcząca w wersji standardowej, czarna matowa w wersji Complus, matowa srebrna z grawerunkiem w wersji Grado 1, Grado 2 i Grado 3.

MAGAZYNEK

3+1 / 4+1

BEZPIECZNIK

Bezpiecznik w kabłąku spustu

TESTY

Test na śrut stalowy (Italian National Proof House)

KOLBA

Olejowane drewno w wersji Standard, Drewno laserowo wykończone w połysku w wersji Grado 1 i Grado 2. Selekcjonowane drewno w wersji Grado 3.

CZÓŁENKO

Olejowane drewno w wersji Standard, Drewno laserowo wykończone w połysku w wersji Grado 1 i Grado 2. Selekcjonowane drewno w wersji Grado 3.

AKCESORIA

Czoki Maxi 90, Przedłużka lufy 5cm lub 10cm, walizka.

OPAKOWANIE

Karton

 
Modele i wersje
 
Wersja Wood i Light
 
To podstawowa wersja z kolbą i czółenkiem w standardowym drewnie. Lufa oraz baskila wykończona w błyszczącej czerni. Broń posiada certyfikat na śrut stalowy (Lily of France).

 
Wersja Grado 1
 
To broń dla wszystkich myśliwych, którzy cenią sobie połączenie elegancji i poręczności. Piękny grawerunek i błyszczące lakierowane drewno (technologia laserowa) z pewnością znajdzie wielu amatorów. Broń posiada certyfikat na śrut stalowy (Lily of France).
 
 
Wersja Grado 2
 
Wersja Grado 2 to model podobny do wersji Grado 1, jednak dodatkowo zdobiony bogatszym grawerunkiem ze sceną myśliwską po lewej stronie baskili. Wykończenie błyszczące (technologia laserowa). Broń posiada certyfikat na śrut stalowy (Lily of France).
 
 
Wersja Grado 3
 
To nowa i najbardziej ekskluzywna wersja półautomatu Si. Bogato grawerowana scena myśliwska ze złotymi zwierzętami. Osada z drewna selekcjonowanego. Broń posiada certyfikat na śrut stalowy (Lily of France).
 
 
Wersja Complus
 
To wersja w nowoczesnej osadzie syntetycznej. Materiał użyty do jej produkcji jest bardzo zaawansowany technologicznie. Nie ulega odkształceniom bez względu na panujące warunki. Mam też doskonałe właściwości absorpcyjne, dzięki temu redukuje odrzut i poprawia znacząco komfort strzału. To propozycja dla osób ceniących praktyczność i wygodę. Broń posiada certyfikat na śrut stalowy (Lily of France).
 
 
Akcesoria
  

 

Sonda

Czy znalazłeś na stronie użyteczne informacje?
 

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Valid XHTML & CSS

Wafel

Ta strona wykorzystuje pliki Cookies. Informacje na temat celu ich wykorzystywania i opcji edycji tutaj. Akceptujesz Cookies na tej stronie?